ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Policja na nowego p.o. komendanta

Fot. KPP w Pułtusku

I zastępca komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej podinspektor Paweł Antośkiewicz został oddelegowany do pełnienia obowiązków służbowych w Komendzie Powiatowej Policji w Pułtusku na stanowisku komendanta.

Z komendą w Ostrowi pożegnał się 20 września rano, tego samego dnia rozpoczął nowy etap służby, ale nie pierwszy w pułtuskiej komendzie. Paweł Antośkiewicz w latach 2017-2019 pełnił funkcję I zastępcy komendanta.

Podinsp. Paweł Antośkiewicz zapewnił, że "dołoży wszelkich starań, aby wiedzę i zdobyte dotychczas doświadczenie jak najlepiej wykorzystać w służbie na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pułtuskiego". Kończąc swoje wystąpienie, oddał szacunek i uczcił minutą ciszy zmarłych we wrześniu: komendanta insp. Jarosława Olszewskiego i funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego asp. szt. Jarosława Kalinowskiego.

Rozpoczęta 20 września br. praca w pułtuskiej komendzie to dla podinsp. Pawła Antośkiewicza nowy etap służby w policji, jednocześnie powrót do miejsca, które zna i które współtworzył z komendantem, wówczas mł. insp., Jarosławem Olszewskim.

p_o_-komendanta-policji-4_-pawel-antoskiewicz-jako-i-zastepca 

Paweł Antośkiewicz pracę w policji rozpoczął w 1995 r. od służby patrolowej. Od 10 maja 2017 r. był p.o. zastępcy komendanta powiatowego policji w Pułtusku, a 9 października 2017 r. (jako nadkomisarz) objął stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Pułtusku. 

Na zdjęciu - Paweł Antośkiewicz jeszcze jako I zastępca KPP w Pułtusku (w stopniu nadkomisarza)

Całość, w tym biogram nowego p.o. komendanta w TC nr 39 z 27.09. 

Komentarze obsługiwane przez CComment