ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wymiana ciepła trwa

Fot. Urząd Miejski w Pułtusku

Pułtuszczanie kolejny sezon włączyli się w akcję „Wymiana ciepła”. Budki z wieszakami, zwane też szafami ustawiono przy ul. Nowy Rynek i New Britain. Tu można zostawić niepotrzebną ciepłą odzież, a osoby potrzebujące mogą z niej skorzystać.

Do pułtuskich szaf można przynosić nadające się jeszcze do użytku ubrania, np. kurtki, płaszcze, bluzy, swetry, ciepłą bieliznę, czapki, szaliki, rękawiczki, buty. Odzież zarówno dla dzieci, jak i dorosłych można przynosić przez cały okres trwania akcji. Ważne jest, aby ubrania były czyste i w dobrym stanie.

Osoby, które będą chciały skorzystać z tej formy pomocy, mogą wziąć pozostawione rzeczy i wykorzystać na własny użytek, informuje Urząd Miejski w Pułtusku.

Organizatorzy akcji: Burmistrz Miasta Pułtusk, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęcają do wzięcia w niej udziału.

Szafy-wieszaki, czyli dwa punkty „wymiany ciepła” przy ul. Nowy Rynek (w pobliżu sklepu EMPIK) oraz przy ul. New Britain (przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4) okazują się bardzo przydatne. Potrzebujących wciąż jest wielu.

W przypadku pytań można skontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej: tel. 23 692 52 65, 23 692 21 71.

Komentarze obsługiwane przez CComment