ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

A klasa. Ojrzeń wygrywa z Opią

W niedzielnym meczu w Ojrzeniu gospodarze wygrali z Opią Opinogóra 3:2. Piłkarze Tęczy są raczej pewni awansu do ligi okręgowej. Za to zespół Opi przegraną w Ojrzeniu praktycznie pozbawił się złudzeń co do promocji na wyższy szczebel.

W pierwszej połowie to ojrzenianie byli stroną wyraźnie aktywniejszą. Do przerwy prowadzili po bramce Piotra Kwasiborskiego. Na początku drugiej połowy solową akcję prawą stroną boiska przeprowadził Sebastian Tabaka, który idealnie wyłożył piłkę do nadbiegającego Radosława Wesołowskiego.

Dwie bramki nieco uśpiły czujność gospodarzy. Opia wróciła do gry po trafieniach Jakuba Kenca i potężnym strzale Artura Bartczaka. Ostatnie słowo należało jednak do podopiecznych Łukasza Kozłowskiego. Kwadrans przed końcem rzut karny wykorzystał Jakub Komornicki.

Wobec sobotniej porażki Wkry Sochocin w Guminie ojrzenianie coraz mocniej depczą liderowi A klasy po piętach. Do prowadzących tracą już tylko jeden punkt.

21. kolejka (14-15 maja): Orzeł Sypniewo - Wkra Radzanów 0:1, Tęcza - Opia 3:2, Korona - Orlęta 3:1, Bartnik - FC Różan 2:2, Sochocin - GKS Gumino 0:3, Pokrzywnica - Ołdaki 3:3

1. Wkra Sochocin 21 48 53:21
2. Tęcza Ojrzeń 21 47 62:30
3. Wkra Radzanów 21 44 64:41
4. GKS Gumino 21 40 62:40
5. Korona Karolinowo 21 36 60:44
6. ULKS Ołdaki 21 29 52:49
7. GKS Pokrzywnica 21 28 51:51
8. Orlęta Baboszewo 21 27 37:46