ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ciechanów z Opinogórą sparują

Przy piłce jeden z młodzieżowców MKS Sylwester Rogalski

W pierwszym noworocznym sparingu piłkarskim w Ciechanowie zmierzyły się miejscowy MKS oraz Opia Opinogóra. Mecz kontrolny zakończył się zwycięstwem piątoligowców 1:0. Autorem gola dla MKS Ciechanów został 17-letni Mateusz Morawski.

Drużyny z lokalnego podwórka wróciły do treningów w połowie stycznia. Mimo że do rozpoczęcia rundy wiosennej zostało jeszcze trochę czasu, trenerzy obu zespołów zarządzili swoim podopiecznym w ostatnim czasie dość ciężkie treningi. Do tego w weekendy rozgrywają mecze kontrolne. Przełożyło się to trochę na poziom sparingu. Po zawodnikach widać było lekkie zmęczenie, piłka nie zawsze się ich "słuchała". Trenerzy MKS Ciechanów Mariusz Mikłowski i Opi Krzysztof Kopciński zgodnie przyznali, że w meczach kontrolnych bardziej chodzi "wybieganie" niż o sam wynik.
Rundę rewanżową w V lidze zaplanowano na 19 marca. Tydzień później rywalizację w A klasie rozpoczną piłkarze z Opinogóry. Po pierwszej części rozgrywek opinogórzanie tracą do lidera A klasy ULKS Ołdaków 4 pkt. MKS Ciechanów zajmuje 5. miejsce w Decathlon V lidze. Ma 5 pkt. straty do drugiego miejsca premiowanego awansem. 

Komentarze obsługiwane przez CComment