ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ciechanowianie trafiali po przerwie

W meczu inauguracyjnym rundę wiosenną ligi okręgowej, MKS Ciechanów wygrał na własnym boisku z Ostrovią Ostrów Maz. 5:1. Przed piłkarzami z Ciechanowa seria kolejnych spotkań na własnym stadionie.

W drugiej połowie gospodarze byli skuteczni do bólu pod bramką Ostrovii. Piłkarze MKS Ciechanów po dość niepewnych i nerwowych 45. minutach, po zmianie stron rozwiązali worek z bramkami. Pomogła w tym trochę czerwona kartka dla jednego z zawodników gości, którzy przez ponad pół godziny musieli grać w osłabieniu.
Okazała wygrana 5:1 w meczu inauguracyjnym rundę wiosenną pozwala wierzyć, że ciechanowianie zmierzają po awans. Po dwie bramki dla gospodarzy zdobyli Kamil Olszewski i Patryk Piasecki. Piątego gola z rzutu karnego dołożył Marcin Tomczak.

MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Maz. 5:1 (1:1)
Bramki: Olszewski 15 i 63, Piasecki 69 i 76, Tomczak 83 - Zacheja 25
MKS: R. Olszewski - Sosnowski, Dębkowski, Żebrowski, R. Matusiak (78 Sepczyński) - Wróblewski (75 Michalak), Tosik, Tomczak, Goździewski (45 Sobiech) - Piasecki, K. Olszewski