ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Jurand przegrywa mecz o ligę centralną

Szczypiorniści Juranda wciąż mają szanse na awans do ligi centralnej

Jurand Ciechanów przegrał pierwszy z trzech meczów w "turnieju mistrzów", który w niedzielę wieczorem wyłoni przyszłorocznych uczestników ligi centralnej, czyli bezpośredniego zaplecza Superligi. Podczas rozgrywanych w Płocku baraży szczypiorniści z Ciechanowa ulegli w piątek (26 maja) Siódemce Miedź Legnica 33:38. Awans na szczebel centralny wywalczą dwie najlepsze drużyny. W sobotę gracze Juranda zmierzą się z Unimetalem Chrzanów, a w niedzielę z Sokołem Kościerzyna.

Zanim doszło do starcia Juranda z Miedzią na płockim parkiecie zameldowały się zespoły z Kościerzyny i Chrzanowa. Zwycięsko z pierwszego starcia wyszli zawodnicy Sokoła wygrywając 35:32. W wieczornym meczu Jurand przegrał z Siódemką. W całym meczu padło ponad 70 bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ciechanowskim zespole był Marcin Smolarek, autor 15 bramek.

Jurand Ciechanów - Siódemka Miedź Legnica 33:38 (15:17)
Juranda: Mirzejewski, Skowrońsi - Smolarek 15, Mierzwicki 5, Budzich 5, Dobrzyniecki 3, Dębiec 2, Karczewski 1, Wiszowaty 1, Olszewski 1, Kosik, Lewkowicz, Rutkowski, Ruszkowski

Komentarze obsługiwane przez CComment