Konopianka ogrywa wicelidera

W sobotę w Morawach Konopianka sensacyjnie pokonała zespół MKS Ciechanów 3:2. Gospodarze od 10. minuty przegrywali tracąc bramkę z rzutu karnego podyktowanego po zagraniu ręką przez jednego z obrońców.

W 25. minucie w zamieszaniu pod bramką Konopianki pomocnik gości uderzył rywala łokciem. Sędzia nie miał wątpliwości, że za to zagranie należy mu się czerwona kartka i odesłał go do szatni.

Podopieczni Pawła Szpojanowskiego najcięższe ciosy wyprowadzili tuż po przerwie. Najpierw Maciej Siemianowski idealnie przymierzył zza pola karnego, a kilka minut później Kamil Nosarzewski uprzedził obrońców i bramkarza MKS-u.

Gdy Maciej Siemianowski zdobył drugiego gola wygrana miejscowych zaczęła nabierać kształtów. Piłkarze z Konopek nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa do ostatniego gwizdka sędziego.

28. kolejka (4-5 czerwca): Wąsewo - Wymakracz 1:0, Korona - Ostrovia 1:2, Konopianka - Ciechanów 3:2, Kryształ - Wkra 2:2, Rzekunianka - Nadnarwianka 2:0, Kurpik - Strzegowo 0:0, Sona - PAF 0:1, Błękitni - pauza

15. Błękitni Raciąż 26 13 18:68

29. kolejka (11-12 czerwca): Sona - Wąsewo, Błękitni - Kurpik, Strzegowo - Rzekunianka, Nadnarwianka - Kryształ, Wkra - Konopianka, Ciechanów - Korona, Ostrovia - Wymakracz, PAF - pauza