ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Liga okręgowa. MKS Ciechanów wygrywa w Wąsewie

MKS Ciechanów bez większych problemów wygrał w niedzielnym spotkaniu ligi okręgowej z KS Wąsewo 3:0. W wyjazdowym meczu wszystkie bramki dla zawodników Mariusza Mikłowskiego padły do przerwy. Rezultat w 23. minucie otworzył Łukasz Wróblewski wykorzystując celne zagranie od Kamila Olszewskiego.

Po zdobyciu bramki ciechanowianie w pełni kontrolowali grę. W 30. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę do bramki rywali skierował głową Jarosław Żebrowski.

Pięć minut później Marcin Tomczak ustalił wynik meczu wykorzystując rzut karny. W drugiej połowie piłkarze MKS Ciechanów mogli i powinni podwyższyć rezultat, ale w dogodnych okazjach marnowali szanse na zdobycie bramki.

Więcej o piłce nożnej w papierowym wydaniu "TC" (od 24 sierpnia w sprzedaży)