MKS Ciechanów wygrywa w Maszewie

W środę, 10 maja rozegrano 24. kolejkę piłkarskiej Decathlon V ligi. MKS Ciechanów pokonał na wyjeździe Amatora Maszewo 3:2. Goście dwukrotnie przegrywali, gonili wynik, ale trzy punkty finalnie wpadły na ich konto. Wszystkie bramki dla zespołu z Ciechanowa padły w drugiej połowie meczu. Tuż po przerwie, w zamieszaniu po rzucie rożnym, piłkę w siatce gospodarzy umieścił Adam Sosnowski. Drugiego gola dla MKS-u zdobył pięknym uderzeniem zza pola karnego Hubert Matusiak. Wreszcie, decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył z rzutu karnego Łukasz Barankiewicz. Chwilę wcześniej w polu karnym gospodarzy faulowany był szarżujący Mateusz Sańko.

Amator Maszewo - MKS Ciechanów 2:3 (1:0)
Bramki: Sosnowski 48, H. Matusiak 63, Barankiewicz 73 (k)

MKS: Olszewski - M. Matusiak, Sosnowski, Wodzyński, Sepczyński - Morawski (46 Sańko), Tosik, Tomczak, Goździewski (65 Lotfi), H. Matusiak (77 Rogalski), Barankiewicz

24. kolejka (10 maja): Unia Warszawa - Huragan Wołomin 0:0, Amator Maszewo - MKS Ciechanów 2:3, Okęcie Warszawa - Drukarz Warszawa 1:0, Nadnarwianka Pułtusk - Sokół Serock 0:2, Skra Drobin - Makowianka Maków Maz. 1:4 (Małkiewicz 3, Melo), Wkra Żuromin - Żbik Nasielsk 0:3 (Bramowicz 2, Stańczak), PAF Płońsk - KTS Weszło Warszawa (24 maja), pauza: Polonia Warszawa II

15. Wkra Żuromin 23 7 24:90

25. kolejka (13-14 maja): Wkra - Unia, Polonia - PAF, Weszło - Skra, Makowianka - Nadnarwianka, Sokół - Okęcie, Drukarz - Amator, MKS Ciechanów - Huragan (sobota, godz. 14)