Pułtuski dreszczowiec

Po ostatnim gwizdku sędziego pułtuszczanie długo niedowierzali w to, co wydarzyło się w ciągu drugiej połowy. Na swoim boisku Nadnarwianka prowadziła po pierwszej połowie z MKS Ciechanów 2:0, zdominowała rywala w każdym elemencie gry, pozwalając mu w ciągu pierwszych 45.minut na oddanie jednego celnego strzału. Ale w drugiej części zobaczyliśmy totalnie odmieniony zespół z Ciechanowa. Gospodarze mogli się tylko bezradnie przyglądać jak ciechanowianie najpierw odrabiają straty, a później odbierają im trzy punkty.

Bohaterem meczu został debiutujący na poziomie seniorów Mateusz Sańko. Młodzieżowiec MKS Ciechanów po wejściu na boisko wywalczył najpierw rzut karny, a następnie zdobył głową decydującą bramkę.

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 2:3 (2:0)
Bramki: Salamon 25, Nnamani 40 - M. Matusiak 50, Tomczak 67 (k), Sańko 80

Nadnarwianka: Boligłowa - Ostrowski, Bobowski, Salwin, Jagielski - Chimkowski, Baranowski, Zalewski, Nnamani - Salamon, Rembiejewski

MKS Ciechanów: R. Olszewski - Janakakos (46 Michalak), Sosnowski, Żebrowski, R. Matusiak - Wróblewski (87 Żbikowski), Dębkowski (46 M. Matusiak) Tosik, Tomczak, H. Matusiak (46 Sańko) - K. Olszewski (68 Bonisławski)

4. kolejka (4-5 września): Nadnarwianka - MKS Ciechanów 2:3, GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Maz. 1:1, Iskra Krasne - Kryształ Glinojeck 1:1, PAF Płońsk - Korona Szydłowo 1:0, Sona Nowe Miasto - Konopianka Konopki 2:2, Kurpik Kadzidło - Rzekunianka Rzekuń 1:4