Punkty zostały w Ciechanowie (Jurand-Orlęta w obiektywie)

Ciechanowski Jurand pokonał we własnej hali Orlęta Zwoleń 31:27. Miejscowi po pierwszej połowie wypracowali dwubramkową przewagę, którą po przerwie raz zwiększali, by za moment ją tracić i na nowo odbudowywać prowadzenie.

Jednak przez większość meczu gospodarze utrzymywali bezpieczny dystans. Dzięki wygranej zespół znad Łydyni utrzymał pozycję lidera I ligi. Za tydzień zagra w Płocku z młodzieżowcami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Kolejne dobre zawody w barwach Juranda rozegrał Sylwester Lisicki. Prawoskrzydłowy w ostatnich fragmentach meczu zdobył trzy istotne bramki, a w całym meczu - 9.

SCKS Jurand Ciechanów - Enea Orlęta Zwoleń 31:27 (12:10)

Jurand: A. Mirzejewski - P. Budzich 4, J. Dzieciątkowski 2, M. Tartas 1, P. Wiszowaty 2, D. Rutkowski 5, S. Lisicki 9, J. Olszewski 4, Marcin Smolarek 2, Mariusz Smolarek 1, S. Dobrzyniecki 1

Wyniki 8. kolejki: Warszawianka Warszawa - Radzymin 27:27 (12:16) <3:4>, Anilana - Pabiks 30:28 (15:16), Azoty Puławy - SMS I Płock 16:36 (9:20), Jurand Ciechanów - Orlęta Zwoleń 31:27 (12:10), Włókniarz Konstantynów Łódzki - AZS UW Warszawa 30:34 (13:15)

1. Jurand Ciechanów 7 19:2 213-168
2. Anilana Łódź 7 18:3 253-189
3. AZS UW Warszawa 8 17:7 263-230
4. Enea Zwoleń 8 15:9 234-217
5. Pabiks Pabianice 6 12:6 185-168
6. Orlen Wisła II Płock 7 9:12 198-201
7. SPR Radzymin 6 8:10 159-194
8. Warszawianka Warszawa 7 7:14 173-194