ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kierowca osobówki uderzył w skuter. Dwie osoby trafiły do szpitala

fot. K.Kujawa

Do zdarzenia doszło w okolicy cmentarza w Bieżuniu, na ul. Zawidzkiej. 22-letni kierowca opla nie udzielił kierowcy skutera pierwszeństwa, w wyniku czego doszło do poważnego wypadku.

Tuż po godz. 18, 1 listopada br., kierujący osobowym oplem mieszkaniec gm. Lutocin, skręcając w lewo z ul. Zawidzkiej w drogę gruntową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy skutera marki yamaha, 32-letniemu mieszkańcowi Warszawy. Oprócz niego skuterem podróżował także 19-letni pasażer, również mieszkaniec stolicy. 

W wyniku zderzenia poszkodowany został 32-letni kierowca motoroweru i jego 19-letni pasażer. Karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Żurominie. Pasażer szybko opuścił szpital, jednak obrażenia kierowcy okazały się poważniejsze. 22-letni mieszkaniec Lutocina, za spowodowanie wypadku, będzie musiał odpowiedzieć przed sądem. 

Oprócz ww. zdarzenia w okresie poprzedzającym i w samą Uroczystość Wszystkich Świętych doszło także do trzech, niegroźnych kolizji w okolicach cmentarzy. Policjanci zatrzymali również jednego nietrzeźwego kierowcę samochodu, jednego nietrzeźwego cyklistę oraz jednego kierowcę samochodu osobowego po spożyciu alkoholu (do 0,2 promila). 

Komentarze obsługiwane przez CComment