Miłośnik słodyczy w rękach policji

Żuromińska policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży słodyczy w jednym ze sklepów na terenie miasta. Sprawcą miał być dobrze znany funkcjonariuszom 27-latek. Oddalając się z łupem z miejsca zdarzenia spotkał na swojej drodze policjanta, który właśnie otrzymał smsa trwających poszukiwaniach sprawcy...

W sobotę (18 czerwca br.) mieszkaniec pow. żuromińskiego ukradł słodycze o wartości 700 zł  z jednego ze sklepów spożywczych w Żurominie. Sprawca oddalił się z miejsca kradzieży. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość, gdyż już wcześniej miał problemy z prawem. Jeden z funkcjonariuszy wysłał do swoich kolegów smsa z informacją o trwających poszukiwaniach mężczyzny. Dostał go także policjant, który akurat tego dnia nie pełnił służby. Tak się jednak złożyło, że to właśnie on, godzinę po kradzieży, dostrzegł na ulicach miasta złodzieja. Wezwał 27-latka do zatrzymania się, ale ten zaczął uciekać. Pieszy pościg nie trwał długo, mężczyzna został zatrzymany.

Policjantom udało się odzyskać część skradzionych słodyczy. 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce odpowie przed sądem za kradzież. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl