ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Setne urodziny Jadwigi Ejnik

fot. UG Kuczbork

Mieszkanka Zielonej (gm. Kuczbork) 2 listpada br. obchodziła setne urodziny. To już kolejna mieszkanka tej gminy, która przeżyła cały wiek.

Z tej okazji gratulacje dożycia tak sędziwego wieku pani Jadwidze złożyli przedstawiciele gminy i delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Jubilatce życzono kolejnych długich lat życia w gronie kochającej rodziny, pomyślności, a także nieustającej pogody ducha na dalsze lata. Wójt Jacek Grzybicki wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszką Kowalską przekazali pani Jadwidze bukiet kwiatów. Specjalne gratulacje i życzenia jubilatce w imieniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła przekazała Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Anna Żebrowska.

"Z uznaniem, podziwem i podziękowaniem patrzymy na te 100 pięknych lat życia naszej mieszkanki. Pani Jadwiga, pomimo swojego zacnego wieku, cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. W chwili obecnej przebywa w domu rodzinnym jednej z córek. Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina pani Jadwigi, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. W tym roku to już druga mieszkanka gminy, która doczekała tak sędziwego wieku" - czytamy w relacji urzędu z uroczystości 100. urodzin Jadwigi Ejnik.

Wcześniej, w październiku, taki sam jubileusz obchodziła Jadwiga Teresa Dwórznik z Chojnowa.

Komentarze obsługiwane przez CComment