ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Zmiana na stanowisku kierownika w ARiMR w Żurominie

fot. Mariusz Jarzynka

Przez urzędy i instytucje państwowe przetacza się nadal fala zmian, która dotarła także do naszych lokalnych miast. Dotychczasowy kierownik Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Żurominie Kamil Cupał został odwołany ze stanowiska. 

Były już kierownik związany był z Prawem i Sprawiedliwością. Swego czasu nawet przewodniczył strukturom PiS w pow. żuromińskim. 

Od czwartku (4 kwietnia br.) kierownikiem jednostki jest Mariusz Jarzynka. Mieszkaniec pow. żuromińskiego w agencji pracuje od niemal 19 lat (od maja 2005 roku). Ukończył studia inżynierskie na kierunku marketing zarządzania agrobiznesem na Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie, a następnie studnia magisterskie o specjalizacji architektura terenów zielonych już na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dotychczas w ARiMR w Żurominie był głównym specjalistą. 

Mariusz Jarzynka z kolei związany jest z Nową Lewicą. Obecnie kandyduje do Rady Powiatu Żuromińskiego z KWW Marka Budzicha, który także przez wiele lat był pracownikiem żuromińskiej placówki terenowej ARiMR. W lutym Budzich został powołany na p.o. zastępcy prezesa ARiMR w Warszawie. 

Komentarze obsługiwane przez CComment