A klasa. Opia remisuje z Orzycem (zdjęcia)

Mimo atutu własnego boiska Opia Opinogóra nie potrafiła poradzić sobie z niżej notowanym Orzycem Chorzele. Po 40. minutach gospodarze niespodziewanie przegrywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, ale przewaga lidera nad druga Opia ponownie wzrosła. Jeden punkt dla klubu z Opinogóry zapewnili Adrian Kaczorek oraz strzelec gola w 90. minucie Jakub Kenc.

Drugie z rzędu zwycięstwo zanotował wzmocniony zimą beniaminek ze Słoszewa. Po domowym sukcesie nad Bartnikiem, teraz przyszła wiktoria w Różanie. Sukces nie pozwolił jeszcze opuścić strefy spadkowej, ale cel jest coraz bliższy.
Gladiator w osobie Damiana Koryty zaskoczył defensywę Różana już w 7. minucie. To ułatwiło grę przyjezdnym zawodnikom. Efekt był także do siatki trafili ponadto Artur Ignaczewski (dwukrotnie) oraz Damian Lisiecki.
GUKS Krasnosielc w Wielki Piątek grał z Orłem Sypniewo. O podziale punktów decydowały bramki Tomasza Urbańskiego w 90. minucie i znacznie wcześniej Łukasza Pragacza.

16. kolejka (8-9 kwietnia): Krasnosielc - Orzel 3:2, Różan - Gladiator 0:4, Bartnik - Łyse 1:2, Opia - Orzyc 2:2, Ołdaki - Tamka 4:0, Orlęta - Narew II 1:4, Pełta - Pokrzywnica 1:2

14. Gladiator Słoszewo 16 8 18:72

17. kolejka (15-16 kwietnia): Orzeł - Różan, Krasnosielc - Pełta, Pokrzywnica - Orlęta,, Narew II - Ołdaki, Tamka - Opia, Orzyc - Bartnik, Łyse - Gladiator