ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Nowa siedziba glinojeckiej policji

fot. KPP w Ciechanowie

Posterunek Policji w Glinojecku ma nową siedzibę. Będzie mieścił się na parterze budynku przy ulicy Płockiej 20A. Lokal przekazał burmistrz Glinojecka.

Składa się z czterech pomieszczeń w tym pokoju kierownika posterunku, pokoju zespołu prewencji, pokoju zespołu kryminalnego oraz szatni. Infrastruktura obiektu dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Przed budynkiem znajduje się parking. Nowa siedziba posterunku poprawi warunki pełnienia służby, ale i komfort obsługi mieszkańców. Od 10 lutego 2014 r. Posterunek Policji w Glinojecku mieścił się w lokalu przy ul. Ciechanowskiej 10/1, który znajdował się na wysokim parterze jednopiętrowego budynku, w którym znajdują się również mieszkania komunalne gminy - przekazała mł. asp. Magda Zarembska z KPP w Ciechanowie.
W uroczystości otwarcia nowej siedziby wzięli udział m.in.: zastępca komendanta wojewódzkiego insp. Dariusz Król, komendant policji w Ciechanowie insp. Zbigniew Andres, burmistrz Glinojecka Łukasz Kapczyński, starosta ciechanowski Jan Andrzej Kaluszkiewicz i wicestarosta Marek Marcinkowski.
W glinojeckim posterunku pełni służbę 8 funkcjonariuszy.

Komentarze obsługiwane przez CComment