ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ogłoszenie o pracę

Bauer Print Ciechanów Sp. z o. o. Sp. j. w Ciechanowie zatrudni operatora do obsługi linii produkcyjnej.

Zakres obowiązków
•    Wspomaganie w procesie produkcji maszynistów lub operatorów maszyn
•    Zaopatrywanie maszyn w materiały potrzebne do produkcji
•    Zdobywanie wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi linii produkcyjnych

Wymagania
•    Preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne
•    Zdolności organizacyjne
•    Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy
•    Atrakcyjne warunki zatrudnienia
•    Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
•    Szkolenie na stanowisko operatora
•    Zatrudnienie w międzynarodowym koncernie

Przed wysłaniem aplikacji prosimy zapoznać się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych dostępną pod adresem: http:/druk.bauer.pl/informacja-bpc/

Komentarze obsługiwane przez CComment