ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Osiedle Klonove od Novdom – przestronne mieszkania blisko natury

Ciekawa architektura nie musi oznaczać braku kontaktu z naturą. Przekonuje o tym firma Novdom, która odpowiada za budowę Osiedla Klonove. Obszerny teren zielony dla mieszkańców sąsiadujący z budynkiem, plac zabaw na świeżym powietrzu i do tego balkon lub taras – to kilka powodów, dla których warto rozważyć właśnie tę inwestycję. Poznaj szczegóły.

Osiedle Klonove – osiedle z charakterem
Powstające współcześnie budynki mieszkalne często są projektowane w duchu minimalizmu. Jego wyróżniki to oszczędna forma i neutralne barwy. Od tego trendu odchodzi jednak Osiedle Klonove, dzięki czemu wyróżnia się wśród obiektów w okolicy. Zapraszające, ale intensywne kolory wykorzystane na elewacji to nie wszystko – na uwagę zasługują również ciekawe obramowania części balkonów. Wpływają one pozytywnie na odbiór budynku, a także oferują właścicielom mieszkań pewne możliwości aranżacyjne.

Osiedle Klonove powstaje przy ulicy Karola Szwanke. Z perspektywy osób poszukujących mieszkania to doskonała lokalizacja – w pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe, a także ośrodki edukacyjne i opieki nad dziećmi. Wolne chwile mieszkańcy mogą spędzić na zagospodarowanym terenie przed budynkiem – deweloper stworzył tam kwietne łąki, które wiosną i latem zachwycają paletą odcieni. W pobliżu znajduje się też Park Miejski Jeziorko, który tworzy ponad 35 000 roślin. To miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi – w ostatnich latach został on wzbogacony o elementy małej architektury.

Pozostałe mieszkania na Osiedlu Klonove
Klonove to budynek wielorodzinny, który posiada 5 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnację podziemną. Mieszkania mają powierzchnię od 61,13 do 71,87 mkw. i wyróżniają się przemyślanym rozkładem – są przestronne i funkcjonalne. To jednak nie wszystko. Ponieważ lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim, nabywcy mogą zaaranżować przestrzeń zgodnie z własną koncepcją. Do mieszkań przynależą też balkony lub tarasy – to świetna wiadomość dla osób, które lubią rozpocząć dzień z kubkiem kawy w dłoni na świeżym powietrzu.

Nabywcy mieszkań na Osiedlu Klonove mogą korzystać z następujących udogodnień:
•    parking podziemny i miejsca postojowe w okolicy budynku – to oznacza brak konieczności poszukiwania miejsca do parkowania, a także ochronę auta przed czynnikami atmosferycznymi;
•    komórki lokatorskie – przechowywanie roweru czy rzeczy zbędnych w mieszkaniu, które mają jednak wartość sentymentalną, nie będzie już problemem;
•    zamknięte i monitorowane osiedle – to rozwiązanie daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia ochronę przed dostępem osób niepowołanych.

Novdom – zaufaj doświadczeniu
Za budowę Osiedla Klonove odpowiada Novdom. To firma deweloperska, która jest obecna na rynku od dłuższego czasu – w 2006 r. została stworzona przez właściciela spółki Kross (będącej w czołówce producentów rowerów w Europie). Osiedle Klonove nie jest jedyną realizacją Novdom w Ciechanowie – w tym mieście firma wybudowała też inne wielorodzinne budynki mieszkalne, np. Harcerska 8, Sonata, Witosa Apartments, Osiedle Perłowe i Villa Art. To właśnie bogate doświadczenie stojące za deweloperem jest głównym powodem, dla którego warto mu zaufać.

Co jeszcze warto wiedzieć o Novdom? Spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W 2021 r. miała miejsce pierwsza emisja jej obligacji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Komentarze obsługiwane przez CComment