ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Policja poszukuje świadków wypadku w Goryszach

zdjęcie ilustracyjne (fot. rn)

Ciechanowscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło 26 marca (wtorek) w miejscowości Gorysze. Potrącona została 12-latka, która z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia.

- Około godziny 18.55 w miejscowości Gorysze doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem koloru białego ( najprawdopodobniej dostawczy lub mały bus) potrącił 12-letnią dziewczynkę. Następnie uderzył w pojazd citroen i odjechał z miejsca w kierunku Ciechanowa. 12-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala – przekazała asp. Magda Zarembska.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku i proszą o kontakt wszystkich, którzy podróżowali drogą Ciechanów – Chotum lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności wypadku, a przede wszystkim ustalenia uczestnika zdarzenia, który zbiegł z miejsca.

Świadkowie proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie osobiście lub pod numerem telefonu 47 703 12 00 (całodobowo).

 

Komentarze obsługiwane przez CComment