ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Relaks w ogrodzie: 5 najlepszych huśtawek na rynku

Mówiąc o wypoczynkowych meblach ogrodowych, najczęściej myślimy przede wszystkim o tarasowych fotelach i krzesłach. Warto jednak pamiętać o tym, że istnieją różne sposoby na urozmaicenie aranżacji ogrodu – na przykład poprzez umieszczenie na nim ogrodowych huśtawek. W poniższym artykule nieco bliżej przyglądamy się modelom, na które w szczególności warto obecnie zwrócić uwagę. Zapraszamy do lektury!

Huśtawki ogrodowe – na jakie modele warto postawić?

Huśtawka ogrodowa zapewnia nie tylko relaksujący wypoczynek na świeżym powietrzu, ale także tworzy przytulny kącik do czytania lub rozmów z bliskimi. Jej delikatne kołysanie działa kojąco na zmysły i pozwala oderwać się od codziennych trosk, wzbogacając życie o chwile spokoju i harmonii z naturą.

Poniżej przedstawiamy pięć modeli, które mogą być doskonałym wyborem do Twojego ogrodu:

  1. Trzyosobowa huśtawka Torino – można powiedzieć, że zaczynamy od klasyka. Huśtawka Torino od producenta Brafab pomieści aż trzy osoby, więc idealnie nadaje się do wspólnego wypoczynku. Z drugiej strony, zapewnia ona wystarczająco dużo miejsca na popołudniową drzemkę. Dużą zaletą jest gustowne zadaszenie.
  2. Nowoczesna huśtawka Bari – szwajcarski producent Brafab ma też coś dla zwolenników bardziej nowoczesnego designu. W takie trendy znakomicie wpisuje się huśtawka Bari – również przeznaczona dla trzech osób. Wyróżnia się ona nie tylko bardziej minimalistyczną formą, ale też regulowanym daszkiem.
  3. Huśtawka Sottenville – innym modelem, który wyróżnia się minimalistycznym designem, jest wykonana z aluminium huśtawka Sottenville. Jednak w tym przypadku geometryczne formy i jasna barwa bardziej niż z nowoczesnością, kojarzą się z klasyczną stylistyką retro. Huśtawka będzie idealnym wyborem na zadaszony taras.
  4. Fotel wiszący Swingpod Czillo – jeśli szukasz bardziej niekonwencjonalnych rozwiązań, fotel wiszący Swingpod Czillo będzie znakomitą opcją. Wykonany ze świerkowego drewna mebel to wygoda, funkcjonalność i wyjątkowa, naturalna estetyka.
  5. Hamak ze stojakiem Lungo – producent Czillo wychodzi z założenia, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Potwierdzeniem tego niech będzie hamak ze stojakiem Lungo, który doskonale sprawdzi się jako mebel wypoczynkowy na ogród czy taras – nawet ten niewielki!

Wskazane wyżej huśtawki, fotele i hamaki zadbają o Twój komfort w ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Pamiętaj jednak, by przy dokonywaniu ostatecznego wyboru kierować się też dopasowaniem mebla do aranżacji działki. Więcej wyjątkowych huśtawek możesz znaleźć w ofertach firm internetowych, takich jak sklep Cloveris.

Kupujesz meble ogrodowe? Sklep Cloveris będzie dobrym wyborem!

Dobra rada: nie oszczędzaj na siłę przy zakupie mebli ogrodowych. W przypadku takich krzeseł, foteli i huśtawek bardzo ważna jest wytrzymałość i odporność na negatywne czynniki pogodowe. Tutaj wyższa cena faktycznie zazwyczaj wiąże się po prostu z wysoką jakością.

Polecamy zatem korzystać wyłącznie z ofert doświadczonych i zaufanych sprzedawców, takich jak wspomniany wyżej internetowy sklep Cloveris. Więcej eleganckich modeli możesz znaleźć w tym miejscu: https://cloveris.pl/pl/c/Hustawki-ogrodowe/45.

Komentarze obsługiwane przez CComment