ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

W SP nr 7 zagrali na niebiesko dla autyzmu

1 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie odbyły się szczególna impreza - rozgrywki drużynowe Akademii Piłkarskiej Ciechanów we współpracy z Fundacją "Być jak inni", pod hasłem "Zagraj na niebiesko dla autyzmu".

Oprócz wspomnianych organizacji, wydarzenie współtworzyli także Stowarzyszenie Tęczowy Świat, Towarzystwo Walki z Kalectwem, Stowarzyszenie Dobrych Serc, czy Niepubliczne Integracyjne Przedszkole "Kolorowa Trampolina".
W rozgrywanych meczach wzięły udział m.in. dzieci ze Szkoły Piłkarskie APC oraz ich rodzice, pracownicy Urzędu Miasta w Ciechanowie, Policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Ciechanowie, czy strażacy z Powiatowej Straży Pożarnej. W wydarzeniu udział wzięły też PWSZ w Ciechanowie, WORD Ciechanów i wiele lokalnych firm. Przekąski zapewniły lokalne restauracje oraz KGW Sabat Czarownic z Niechodzina. Oprawa muzyczna to zaś DJ Caesar i zespół KOP.
Nie zabrakło animacji dla dzieci, dmuchańców, malowania buzi, waty cukrowej i popcornu. Wśród atrakcji znalazł się też wóz strażacki i wóz policyjny. Na miejscu byli także specjaliści z poradni autyzmu, logopedzi, psycholodzy i terapeuci. Event zaszczycił swoją obecnością również były ciężarowiec, medalista IO Szymon Kołecki. Obowiązującym strojem podczas imprezy był oczywiście niebieski.

fot. Fundacja "Być jak inni"

Komentarze obsługiwane przez CComment