Zdobądź kwalifikacje OZE — Szkoła partnerska Viessmann

Dołącz do Szkoły Partnerskiej Viessmann, dzięki której otrzymasz pełne wsparcie oraz przeszkolenie z zakresu znajomości techniki urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Uzyskasz także niezbędne uprawnienia do montażu urządzeń marki Viesmmann, będącej liderem na rynku odnawialnych energii. Przygotowane przez naszych specjalistów warsztaty pozwolą Ci na uczestniczenie w tworzeniu nowych instalacji OZE, które są nie tylko ekologiczne, ale stają się coraz bardziej popularne na całym świecie.

Szkoła Partnerska Viessmann zapewnia uzyskanie ogromnej i użytecznej wiedzy o źródłach odnawialnych. Dzięki nam staniesz się fachowcem w coraz szybciej rozwijającej się branży. Marka Viessmann to gwarancja profesjonalnej i bezpiecznej techniki montażu. W oparciu o wieloletnie doświadczenia, sukcesy na rynku oraz nowoczesne proekologiczne rozwiązania, tworzymy szkolenia, dzięki którym powstają nowe kadry specjalistów. Razem kreujemy innowacyjne i przyjazne środowisku technologie, które pozwalają na trwałe zabezpieczenia oraz techniki urządzeniowe. Kurs OZE – zobacz więcej na stronie zawodOZE.pl

Pewna przyszłość
Decydując się na udział w naszych szkoleniach, dołączasz do grupy specjalistów kreującej dzisiejszy rynek OZE. Kładziemy nacisk na zieloną energię dlatego, że już teraz zmiany klimatyczne wymuszają inny rodzaj produkcji. Globalnie odchodzi się od paliw kopalnych, które niszczą środowisko i powodują m.in. wzrost temperatury, susze oraz wycinanie lasów. Unia Europejska, ale też inne kraje na całym świecie wprowadzają dyrektywy i politykę zrównoważonego rozwoju, która ma doprowadzić do zerowej emisji szkodliwych gazów. Inna ekonomia nie jest możliwa bez znacznej ilości fachowców, którym możesz być również Ty.

Jako technik energetyki odnawialnej, wybierasz pewną przyszłość dla siebie. Obecnie już zajmujemy się dużą częścią sektora, a rynek co roku gwałtownie się powiększa. Prognozy eksperckie wskazują na znaczny rozrost gałęzi tej branży. Z naszych analiz wynika, że w najbliższym czasie zostanie utworzonych 70 tysięcy nowych stanowisk pracy. Paliwa kopalne przestaną być kluczowe, a z pewnością odejście od nich to tylko kwestia czasu. Obecnie zasadnicze jest wyszkolenie pracowników zajmujących się niskoemisyjnymi źródłami energii odnawialnej oraz przebranżowienie tych dotyczących szkodliwej ropy i węgla.

Dołącz do świata OZE jako fachowiec
U nas otrzymasz solidne przeszkolenie i twardą wiedzę oraz umiejętności. Nasi specjaliści wprowadzą Cię w świat nowych technologii, a także umożliwią ci uzyskanie wszelkich niezbędnych certyfikatów. W ciągu 1,5 roku intensywnej nauki zdobędziesz kwalifikacje uprawniające do zawodu technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz będziesz posiadać tytuł i dyplom państwowy. Rekrutujemy każdą osobę bez doświadczenia, wystarczy ukończyć szkołę średnią lub technikum. To świetna i dość szybka w realizacji alternatywa dla tych, którzy chcą mieć pewne zatrudnienie w przyszłości, ale również stabilność finansową, jak i udział w ciągle rozwijającej się branży. Sprawdź szczegóły TUTAJ.

Wybór zawodu technika OZE to pewna i korzystna ekonomicznie przyszłość. Niezależnie czy po uzyskaniu dyplomu zdecydujesz się na pracę w naszej firmie Viessmann, która posiada renomę i status w branży, czy też zdecydujesz się na własną działalność. Możesz być pewny natychmiastowego zatrudnienia oraz dobrych warunków finansowych dających stabilność Tobie i Twoim bliskim. To także pewność ukończenia kursu z solidnymi umiejętnościami i wiedzą umożliwiającymi prężne działanie w sektorze źródeł odnawialnych. Kluczową kwestią są nowe zielone technologie dbające o środowisko, ale też zmiany w myśleniu i produkcji urządzeń, które już w tym momencie są widoczne globalnie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl