ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Koszykówka oldboyów i juniorek najstarszych

Drużyna z Poznania wygrała tegoroczną edycję Mistrzostw Polski Oldboyów w koszykówce mężczyzn 45+. W XII Towarzyskim Turnieju Juniorek Najstarszych triumfowały działdowianki.

W miniony weekend w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie odbywały się coroczne mistrzostwa Polski oldboyów w koszykówce dla osób powyżej 45. roku życia, a także towarzyszący mu turniej juniorek najstarszych. Zacięte zmagania trwały trzy dni, podczas których rozegrano aż 19 spotkań. Ostatecznie wśród mężczyzn zwyciężyła drużyna z Poznania, która pokonała w finale Kraków 36:31. Wysokie trzecie miejsce zajęli gospodarze, pokonując w meczu o brąz Koszalin 46:37. Wśród pań bezkonkurencyjna była drużyna z Działdowa, która wygrała wszystkie spotkania i zdobyła złoty medal. Podczas ceremonii zakończenia, zwycięzcy otrzymali pokaźne puchary. Nagrodzono również najlepszych zawodników obu turniejów. Warto zaznaczyć, że jak co roku organizacja turnieju stała na wysokim poziomie, a wszystkie obecne drużyny zadeklarowały, że bardzo chętnie przyjadą na kolejną edycję, która już za rok.

Wyniki wszystkich meczów oraz tabele w wydaniu papierowym TD.