ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Trwają poszukiwania nowego strażnika miejskiego

Burmistrz Miasta Działdowo ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze – aplikant w Straży Miejskiej. To już kolejna próba pozyskania nowego strażnika, bowiem poprzednie konkursy nie zostały rozstrzygnięte.

Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej, kandydat powinien m.in. mieć skończone 21 lat, posiadać wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe oraz prawo jazdy kategorii B. Ponadto wymagana jest znajomość topografii miasta, zdolność przekonywania, spostrzegawczość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie. Jest to odpowiedzialne stanowisko, dlatego kluczowa jest także odporność na stres, dyspozycyjność, terminowość oraz samokontrola.

Dokumenty aplikacyjne można składać do 22.07.2024r. w siedzibie Urzędu Miasta Działdowo przy ul. Zamkowej 12 lub przesyłać pocztą. Na osobę wybraną w ramach naboru czeka umowa o pracę, dodatek za staż pracy, „trzynasta pensja” i możliwość korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Szczegółowe ogłoszenie o naborze zawierające niezbędne i dodatkowe wymagania, zakres zadań, warunki pracy oraz wymagane dokumenty opublikowano na BIP-ie działdowskiego urzędu. 

Komentarze obsługiwane przez CComment