ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Matura 2024. Znamy wyniki szkół z powiatu działdowskiego

ZS nr 1 w Działdowie. fot. archiwum szkoły

Absolwenci szkół ponadpodstawowych w całej Polsce od rana sprawdzają wyniki swoich egzaminów maturalnych. Jak poradzili sobie absolwenci z powiatu działdowskiego?

W I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w tym roku przystąpiło 100 uczniów - 95% z nich uzyskało pozytywny wynik. W Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica na 39 przystępujących do matury zdawalność osiągnęła 90%.

Świetne wieści płyną także z II LO im. Jana Pawła II w Działdowie.  Zdawalność w tej szkole wyniosła aż 98,25%. Warto zaznaczyć, że w klasie 4b maturę zdali wszyscy!

Absolwenci LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego zdali maturę na 93%. 18 uczniów uzyskało maksymalny wynik z części przedmiotów. Z kolei w Technikum zdawalność wyniosła 82%.

Reklama

W Technikum nr 2 przy ZSZ nr 1 im. gen. Sylwestra Kaliskiego w Działdowie egzamin dojrzałości zdało 85%.

Niestety nie najlepsze osiągnięcia odnotowało technikum działające przy ZS im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie. Maturę zdało tam zaledwie 36% uczniów.

Sukces z pewnością odniosło technikum w ZSTiO im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie. Egzamin zdało 95% absolwentów.

Wyniki matur w innych powiatach:

 

Komentarze obsługiwane przez CComment