Anioły przybędą do Makowa

Miejski Dom Kultury, Urząd Miejski oraz parafia Św. Józefa z Makowa Mazowieckiego, jako organizatorzy zapraszają osoby uzdolnione wokalnie do wzięcia udziału w VI Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Makowskie Anioły”, który odbędzie się 20 i 21 stycznia – przesłuchania oraz 2 lutego – koncert finałowy.

Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży z terenu powiatu makowskiego i okolic, dokładnie do solistów – dzieci i młodzieży w wieku przedszkolnym i szkolnym. Festiwal odbędzie się dwuetapowo: w styczniu odbędą się przesłuchania z podziałem na dwie kategorie wiekowe: dzieci w wieku przedszkolnymi uczniowie klas I – III oraz uczniowie klas IV –VI i VII –VIII. Karta zgłoszeniowa dla reprezentantów szkół i przedszkoli, a także dla osób indywidualnych jest do pobrania na stronie www.mdkmakow.pl, również tam dostępny jest szczegółowy regulamin festiwalu.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres: Miejski Dom Kultury, ul: Moniuszki 2, 06-200 Maków Mazowiecki lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. mija 18 stycznia.

Koncert laureatów odbędzie się 2 lutego w parafii św. Józefa w Makowie Mazowieckim, o godz. 17.00.

Wszelkich informacji udzielają: Katarzyna Wojnarowska –animator kultury MDK tel. (29) 71 71272 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Katarzyna Słojkowska – biuro MDK tel. (29) 71 71272 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl