ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu podaje pierwsze informacje na temat tragicznego wypadku w Obiecanowie

Czynności policji i prokuratury w tej sprawie wciąż trwają. Dziś odbyła się sekcja zwłok chłopczyka. Prokuratura potwierdza, że urazy powstały w wyniku wypadku komunikacyjnego. 

O wynik sekcji zapytaliśmy Prokuraturę Rejonową w Przasnyszu.

- Dziecko doznało urazu czaszkowo-mózgowego i to było przyczyną jego śmierci. Co ważne, charakter urazu wykluczał możliwość uratowania dziecka - informuje szefowa przasnyskiej prokuratury Renata Zadrożna.  

Do urazu doszło na pewno w skutek potrącenia dziecka przez samochód. Trwa szeroko zakrojone śledztwo, będą wykonywane kolejne ekspertyzy, które pomogą śledczym poznać wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na razie nikomu nie postawiono zarzutów w tej sprawie. 

Przypominamy, że policja podtrzymuje swój wcześniejszy apel skierowany do wszystkich, którzy tego wieczoru przejeżdżali w godz. 17:30-18:30 przez wieś, a posiadają wideorejestratory lub byli świadkami zdarzenia przy DK 57. Proszę zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim lub poinformować o tym służby za pośrednictwem numeru alarmowego 112.  

Komentarze obsługiwane przez CComment