ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Ukradli w Różanie samochód i pojechali w stronę Ostrołęki. Policja apeluje do kierowców

fot. KPP Maków Maz.

Z prywatnej posesji w Różanie, pod osłoną nocy, ktoś ukradł auto warte 140 tys. zł. Policja apeluje do przejezdnych o pomoc w ustaleniu sprawców.

O kradzieży auta makowscy policjanci zostali powiadomieni przez właściciela w czwartek (4 lipca) o godz. 8:40. Według ustaleń mundurowych, auto marki kia sorento z 2019 roku, koloru szarego, wartego 140 tyś zł. skradziono z terenu prywatnej posesji w Różnie przy ul. Polnej w nocy środy na czwartek. Przestępcy wykorzystali w tym celu urządzenie nazywane „walizką”, które służy im do przechwycenia sygnału z kluczyka zbliżeniowego do auta. Umożliwia ono kradzież samochodu nawet w kilka sekund.

Z zabezpieczonego nagrania monitoringu wynika, że złodzieje odjechali samochodem w kierunku Ostrołęki ok. godz. 2:30.

Policjanci na miejscu zdarzenia szczegółowo wykonali czynności, między innymi zabezpieczyli ślady. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Różanie.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z makowską policją pod nr tel. 47 70 47 200 – apeluje Monika Winnik, oficer prasowa KPP w Makowie Maz.

Może ktoś z czytelników jechał w czwartek w okolicach godz. 2:30 z Różana w stronę Ostrołęki i posiada kamerkę samochodową? Warto przejrzeć nagranie, może dostrzeżecie na nim skradzioną kię.

Komentarze obsługiwane przez CComment