ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wzruszający jubileusz 50-lecia małżeństw z gminy Rzewnie

fot. UG Rzewnie

Cztery pary z terenu gminy Rzewnie  wczoraj uczestniczyły w uroczystościach z okazji jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego. Nie zabrakło pysznego tortu i symbolicznej lampki szampana.

Uroczystość poprowadziła Renata Samsel, kierownicza Urzędu Stanu Cywilnego w Rzewniu, która rozpoczęła od powitania jubilatów oraz gości, wójta Wiesława Chrzanowskiego, sekretarz Jolantę Chechłowską, przewodniczącego Rady Gminy w Rzewniu Krzysztofa Napiórkowskiego i radnego powiatu Sławomira Chrzanowskiego.

Zarówno ona, jak i uczestniczący w uroczystości samorządowcy złożyli parom serdeczne życzenia, w szczególności kolejnych, wspólnych jubileuszy.

Następnie wójt gminy Rzewnie Wiesław Chrzanowski wręczył parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadane przez prezydenta RP. Odznaczeni zostali: Elżbieta i Tadeusz Gregorek, Elżbieta i Józef Lewandowscy, Wiesława i Tadeusz Majkowscy oraz Małgorzata i Marek Ochman.

Szczęśliwym małżonkom życzymy kolejnych lat w miłości, zdrowiu i spokoju. Więcej na ten temat we wtorkowym wydaniu "Tygodnika Ciechanowskiego" na stronie makowskiej.

Komentarze obsługiwane przez CComment