ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Kierujący audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Jeden z pasażerów zginął na miejscu

fot. KPP Mława

Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś w nocy na terenie pow. mławskiego. W audi znajdowało się łącznie 5 osób, a obrażeń nie odniósł tylko kierowca. Jeden z pasażerów zginął, drugi jest w ciężkim stanie, a dwie nastolatki zostały ranne. 

Mławscy policjanci interweniowali w poniedziałek (1 lipca) o godz. 1 w nocy na drodze relacji Chmielewo Wielkie - Grzebsk (gm. Wieczfnia Kościelna). 

- Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących z udziałem prokuratora, na miejscu zdarzenia, kierujący audi 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi a następnie tylnym  bokiem auta uderzył w drzewo.  Jeden z trójki pasażerów, 36-letni mężczyzna siedzących na tylnej kanapie, zginął na miejscu wypadku. Drugi, 17-letni mieszkaniec pow. mławskiego, doznał ciężkich obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala w Mławie, a stamtąd do szpitala w Warszawie. Ranne zostały także dwie pasażerki audi w wieku 19 i 15 lat, przewieziono je do szpitala w Mławie - wskazuje Anna Pawłowska, oficer prasowa KPP w Mławie. 

Kierowca audi, 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego, nie doznał obrażeń. Był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań na obecność alkoholu i środków odurzających.

Policjanci pod nadzorem mławskiej prokuratury ustalają w jakich okolicznościach i z jakich przyczyn doszło do tej tragedii. 

Komentarze obsługiwane przez CComment