

Mieszkańcy Mławy i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję, by przeżyć wieczór pełen wzruszeń i ponadczasowej muzyki. 24 marca br. o godzinie 19.00 w Miejskim Domu Kultury – Kino Kosmos odbędzie się koncert „Osiecka, Grechuta – niezapomniane piosenki | Tomasz Steńczyk z zespołem”.
Tomasz Steńczyk śpiewa Osiecką i Grechutę
To będzie muzyczna podróż przez najbardziej poruszające i znane utwory Agnieszki Osieckiej i Marka Grechuty. Na scenie zabrzmią takie hity jak „Niech żyje bal”, „Kołysanka dla okruszka”, „W dzikie wino zaplątani”, „Dni, których nie znamy” i wiele innych. Utwory w nowych, wyjątkowych aranżacjach ożyją na nowo dzięki niezwykle charyzmatycznemu wykonaniu Tomasza Steńczyka– wokalisty, gitarzysty i kompozytora, wielokrotnie nagradzanego na prestiżowych festiwalach muzycznych.
Steńczyk słynie z niezwykłej interpretacji tekstów i emocjonalnego przekazu, co czyni każdy jego występ wyjątkowym doświadczeniem. Artysta zachwycał już publiczność na największych polskich scenach, m.in. w Teatrze Roma w Warszawie, Piwnicy pod Baranami, Teatrze Atelier w Sopocie czy Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej.
Bilety dostępne są online (kupbilecik.pl oraz biletyna.pl) oraz stacjonarnie w kasie Miejskiego Domu Kultury w Mławie.
Więcej informacji: tel. 513 207 643.
Komentarze obsługiwane przez CComment