5 osób w szpitalu

W czasie letnich upałów kierowcy są mniej uważni, a co za tym idzie, częściej dochodzi do zdarzeń drogowych. Wczoraj w wyniku zderzenia volkswagena z oplem na skrzyżowaniu w miejscowości Ilinko aż 5 osób trafiło do szpitala na badania. Kierowco! Nie trać czujności!


Wczoraj około godz. 17:50 na krajowej 10-ce w miejscowości Ilinko, na skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: volkswagena i opla. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący vw 78-letni płońszczanin włączając się do ruchu, wyjeżdżając na DK10, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w stronę Bydgoszczy oplowi, którym kierowała 24-letnia mieszkanka gm. Dzierzążnia.

- W wyniku zderzenia pojazdów kierowcy, jak i 4 pasażerów z opla (w tym 2 dzieci) zostało przewiezionych do szpitala na badania. Jak ustalili funkcjonariusze 78-latek był trzeźwy. Od 24-latki pobrana została natomiast krew do badań z uwagi na to, iż w związku z odniesionymi obrażeniami nie było możliwości przeprowadzenia badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje Kinga Drężek-Zmyslowska, rzeczniczka płońskiej policji. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl