ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Andrzej Sosnowski nowym dzielnicowym w Załuskach

fot. KPP w Płońsku

Posterunek policji w Załuskach ma nowego dzielnicowego. Został nim młodszy aspirant Andrzej Sosnowski. Zastąpił na tym stanowisku aspiranta sztabowego Daniela Kanię, który był dzielnicowym przez 18 lat.

Młodszy aspirant Andrzej Sosnowski służbę w Policji rozpoczął w grudniu 2011 roku. Najpierw pracował w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Płońsku, a następnie w Zespole ds. Prewencji Posterunku Policji w Załuskach. Oficjalnie od 13 marca br. jest dzielnicowym w części miejscowości na terenie gm. Załuski. Policjant objął rejon służbowy, gdzie dzielnicowym przez 18 lat był asp. sztab. Daniel Kania. Rejon służbowy mł. asp. Andrzeja Sosnowskiego to miejscowości: Karolinowo, Koryciska, Michałówek, Przyborowice Dolne, Przyborowice Górne, Słotwin, Smulska, Stróżewo, Szczytniki, Szczytno, Wilamy, Wrońska Nowe, Wrońska Stare, Załuski, Zdunowo - informuje oficer prasowy KPP w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.
Aktualny wykaz dzielnicowych z komendy w Płońsku, komisariatu w Raciążu oraz posterunków w Czerwińsku, Nowym Mieście i Załuskach wraz z obsługiwanymi przez nich rejonami służbowymi, ich numerami telefonów i adresami e-mail, można znaleźć na policyjnej stronie www w zakładce "Twój dzielnicowy", a także w aplikacji Moja Komenda.

Komentarze obsługiwane przez CComment