Czworo poszukiwanych w rękach policji

Niemal każdego dnia policjanci z płońskiej komendy ustalają i zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. W ostatnim czasie w ich ręce wpadły kolejne 4 osoby poszukiwane z różnych przyczyn przez organy ścigania. 

Poszukiwana kobieta została zatrzymana w niedzielne popołudnie na terenie zakładu pracy w Płońsku. Policjanci interweniowali tam w związku ze zgłoszeniem, że jedna z pracownic jest pod wpływem alkoholu. 37-letnia mieszkanka woj. kujawsko-pomorskiego miała w organizmie blisko promil alkoholu. W czasie sprawdzenia w policyjnych bazach danych policjanci ustalili, że jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Lipnie celem ustalenia miejsca pobytu oraz w celu odbycia kary w wymiarze 47 dni pozbawienia wolności za oszustwo.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany przez funkcjonariuszy tego samego dnia wieczorem w jednej z miejscowości na terenie gm. Nowe Miasto. 48-latek nie krył zaskoczenia wizytą policjantów.  Mężczyzna w placówce penitencjarnej odbędzie karę pozbawienia wolności w wymiarze 14 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Prowadząc poszukiwania dwóch nastolatków, podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, płońscy kryminalni ustalili, że przebywają chwilowo na terenie Raciąża. Dziś rano, wspólnie z policjantami z miejscowego komisariatu, weszli do domu, gdzie 15 i 17-latek mieli się ukrywać. Młodzieńcy na widok funkcjonariuszy uciekli przez okno na dach budynku, jednak po krótkiej rozmowie z policjantami zaprzestali dalszej ucieczki. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

ul. Ściegiennego 2
06-400 Ciechanów
tel/fax: (23) 672 34 02
e-mail: sekretariat@ciechpress.pl