ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Dzielnicowy złapał złodzieja na gorącym uczynku

zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj przed południem dzielnicowy z Płońska zatrzymał na gorącym uczynku 33-latka, który próbował ukraść w supermarkecie 4 butelki alkoholu.  

- Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku w czasie planowanej przerwy w służbie poszedł do jednego z supermarketów, by kupić sobie coś do jedzenia. Gdy funkcjonariusz szedł już do kasy, zwrócił uwagę na mężczyznę, który szybkim krokiem wszedł do sklepu i od razu skręcił w kierunku regału z alkoholami. Tam wziął z półki cztery 1,5 litrowe butelki, minął linię kas, nie płacąc za towar i skierował się do wyjścia. Mundurowy, który cały czas obserwował mężczyznę, natychmiast zareagował. Razem z pracownicą sklepu uniemożliwił amatorowi cudzych rzeczy opuszczenie supermarketu. Dzielnicowy zatrzymał mężczyznę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec Płońska – przekazała kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z KPP w Płońsku.

Jak informuje policja, po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 33-latek jest poszukiwany zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Płońsku, mając do odbycia 182 dni pozbawienia wolności za wcześniej dokonane kradzieże. Mężczyzna trafił do zakładu karnego.

Komentarze obsługiwane przez CComment