ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Jubileusz 100-latki

fot. Urząd Miejski w Płońsku

Natalia Walter - mieszkanka Płońska - mama 4 dzieci, babcia 11 wnucząt i prababcia 18 prawnucząt obchodzi w tym roku jubileusz 100-letnich urodzin.


Wraz z panią Natalią świętowała cała rodzina, Andrzej Pietrasik burmistrz Płońska, Agnieszka Szymańska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Płońsku, którzy złożyli jubilatce okolicznościowe życzenia.
Z życzeniami do Płońska przyjechała również Anna Żebrowska, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie i odczytała uroczyście dwa listy gratulacyjne z okazji tego wyjątkowego jubileuszu. Jeden pochodził od marszałka województwa mazowieckiego, a drugi od premiera Mateusz Morawieckiego.
Pani Natalia ze wzruszeniem przyjęła wszystkie życzenia. Urodziła się w Płońsku i tu spędziła większą część swojego życia. W maleńkim pokoju i ciemnej kuchni, z piecem w mieszkaniu i wodą przynoszoną z płońskiego rynku, wraz z mężem wychowali czworo dzieci.
Jubilatka zawodowo związana była z handlem - z przedsiębiorstwem PSS Społem.
Rodzina, burmistrz i pracownicy Urzędu Miejskiego życzyli jej dużo zdrowia i pociechy z cudownej rodziny. Nasza redakcja przyłącza się do życzeń.

Komentarze obsługiwane przez CComment