ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Koncert Baranovskiego już dzisiaj w MCKSiR w Raciążu

Autor przeboju "Lubię być z nią" już dzisiaj, w raciąskim MCKSiR / Fotografia Informacyjna

Dzisiaj, to jest 1 marca, o godzinie 20:00, w Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbędzie się koncert Baranovskiego, autora takich przebojów jak „Lubię być z nią” i „Czułe miejsca”. Wydarzenie zorganizowano z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Bilety są w cenie 50 zł od osoby.

Baranovski jest wokalistą, pianistą, kompozytorem i autorem tekstów. Pierwszy raz zrobiło się o nim głośno, kiedy w 2014 roku wziął udział w programie The Voice of Poland. Jego występ spotkał się z dużym entuzjazmem, artysta przeszedł do finału. Przez kilka kolejnych lat był członkiem zespołu Xxanaxx, by w 2018 roku rozpocząć karierę solową – wtedy też przyjął swój obecny pseudonim artystyczny.

W 2019 roku artysta wydał swój pierwszy album pod tytułem „Zbiór”. W tym samym roku został nominowany do Fryderyka w kategorii „Fonograficzny debiut roku”. Rok później nominowany został do tej samej nagrody – tym razem w kategoriach autor roku, utwór roku i przebój roku.

Do tej pory wokalista i kompozytor wydał trzy albumy – wspomniany „Zbiór”, „Baranovski 2” i „Ucieczki i powroty”, którego premiera odbyła się 16 lutego tego roku.

Komentarze obsługiwane przez CComment