ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Nacpolsk: zmarła Ukrainka zaatakowana nożem

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, dziś po godz. 13.00 dyżurny płońskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Nacpolsku (gm. Naruszewo) dwie Ukrainki zostały zaatakowane nożem. W domu były też małe dzieci. Jak się potem okazało, jedna z kobiet nie żyje.

Aktualizacja: Policji udało się po godz. 19.00 zatrzymać drugiego sprawcę. 
Z relacji rzeczniczki płońskiej komendy, Kingi Drężek-Zmysłowskiej wynika, że na posesję w Nacpolsku przyjechało dwóch mężczyzn, którzy prawdopodobnie zaatakowali nożem kobiety, po czym szybko odjechali. Osoby, które słyszały krzyk, zawiadomiły o sprawie policję. Jedna z pokrzywdzonych kobiet zabrana została pogotowiem lotniczym do szpitala, druga zmarła. Próbowano ją reanimować, ale rany okazały się zbyt poważne. Trwa pościg za autem, którym mieli przyjechać mężczyźni.

- W wyniku pościgu płońscy kryminalni zatrzymali jednego z nich, który był nietrzeźwy. Policjanci poszukują drugiego mężczyzny - twierdzi pani rzecznik. 

Dodaje, że dla całego stanu osobowego płońskiej policji ogłoszony został alarm. W akcję zaangażowany jest również przewodnik z psem tropiącym oraz policjanci z Samodzielnego Pododdziału Policji w Płocku. W razie konieczności użyty zostanie śmigłowiec.

Komentarze obsługiwane przez CComment