ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Nowa powieść Marianny Góralskiej

Pochodząca z Raciąża pisarka Marianna Góralska wydała swoja najnowszą, ósmą już, powieść. Tym razem to komedia obyczajowa "Zapiski nieidealnej żony". Oficjalna premiera książki zaplanowana jest na 29 lipca, ale już jest ona dostępna w księgarni internetowej wydawnictwa Ridero.


Choć powieść jest nowa, to po raz kolejny pojawia się w niej znana już czytelnikom książek Góralskiej zwariowana bohaterka Iga Nowicka. Jej główną cechą jest to, że przyciąga pecha jak magnes.
Jak po ślubie zmieniło się życie głównej bohaterki? Czy Iga przestała być pechowcem? Jeśli myślicie, że tak, to jesteście w błędzie. Na szczęście zawsze obok niej jest gotów nieść pomoc Daniel, jej mąż — uosobienie cierpliwości i wyrozumiałości. Iga może również liczyć na wsparcie ze strony najlepszej przyjaciółki, Aśki, a także najbliższej rodziny — siostry i mamy.
- Jesteście ciekawi jak wytrzymać z teściową z piekła rodem? Czym jest aplikacja "Szczęście"? I jakie są uroki małżeństwa? Jeśli tak, zapraszam Was do lektury. Dobra zabawa gwarantowana — obiecuje Marianna Góralska.
Przygodę z pisaniem zaczęła w 2013 roku od prowadzenia bloga literackiego. Debiutowała prozą w 2020 roku, romansem z elementami kryminału "Mistyfikacja uczuć". Potem kolejno ukazały się "Tajemnica pensjonatu nad jeziorem", "Anioł ciemności tom 1", "Zapiski zwariowanej narzeczonej", "Nasze własne niebo", "Anioł ciemności tom2", "Anioł stróż". 

Łącznie pisarka wydała do tej pory 14 książek. Jej druga powieść "Tajemnica pensjonatu nad jeziorem" trafiła na listę Bestsellerów Ridero 2020 roku.

Szerzej w bieżącym wydaniu TC.

Komentarze obsługiwane przez CComment