ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Płońska Izba Gospodarcza zaprasza na spotkanie

Płońska Izba Gospodarcza ma ciekawą propozycję dla firm, które borykają się z trudnościami. Zaprasza na otwarte spotkanie z udziałem doradcy restrukturyzacyjnego. Porady są bezpłatne. Organizatorzy zapraszają 11 lipca o godz. 15.00 do Ilinka, do restauracji "Nieskromne Smaki".


Twój biznes nie działa tak jak powinien i poziom zadłużenia Twojego przedsiębiorstwa jest na granicy wytrzymałości? Masz opóźnienia w regulowaniu swoich robowiazań? Dotknęły Cię ujemne skutki zmian na rynku z powodu pandemii czy wojny na Ukrainie?
Warto spróbować porozmawiać na temat restrukturyzacji.

pig-doradca
Michał Zielke - doradca restrukturyzacyjny, czyli osoba posiadająca licencję do prowadzenia sądowych postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Przygotowuję przedsiębiorstwa do restrukturyzacji. Po kilkudziesięciu minutach rozmowy jest w stanie przedstawić Tobie, czy restrukturyzacja jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twojego biznesu oraz jeśli tak, to przedstawić podstawową strategie działania.
Spotkanie poprowadzi Agata Radomska - prowadząca działalność consultingową, która łączy ludzi i biznesy.
- Tezy są proste, nie owinięte w otoczkę trudnego prawniczego języka. Prawo ma nam służyć w rozwiązywaniu problemów, a nie jest stwarzać - zapewnia pani Agata.

Komentarze obsługiwane przez CComment