Pijani zatrzymani w weekend

Dwaj pijani kierowcy zatrzymani zostali w ostatni weekend w powiecie płońskim. Jeden z nich miał już zakaz prowadzenia pojazdów.

W sobotę wieczorem, po godz 19:00 policjanci z Posterunku Policji w Nowym Mieście interweniowali przy Nowomiejskim Zalewie, gdzie ujęty został nietrzeźwy kierowca mercedesa. Z relacji zgłaszającej wynikało, że gdy przebywała w rejonie kąpieliska w pewnym momencie zauważyła jak na parking mieszczący się przy ul. Tatarskiej skręca osobowy mercedes. Pojazd ten jechał wężykiem i uderzył w tył stojącego na parkingu jej auta. Gdy właścicielka pojazdu podeszła do kierowcy mercedesa, wyczuła od niego alkohol. W czasie próby zabrania mu kluczyków mężczyzna zaczął uciekać, lecz został szybko ujęty przez świadków zdarzenia. Okazało się, że kierowcą mercedesa był 27 latek z gm. Nasielsk, mający w organizmie ponad 2,14 promila alkoholu. Został on zatrzymany w policyjnym areszcie.

W niedzielę (18 lipca br.) rano, około godziny 8:40 w Wilamowicach kierujący skodą 45-letni mieszkaniec Płońska stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało z drogi i dachowało. Badanie na trzeźwość przeprowadzone przez policjantów wykazało w organizmie kierowcy blisko 2,4 promila alkoholu. Do tego policjanci ustalili, że 45-latek posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież