ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Piknik dla rodziny

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza na 15. Festyn Rodzinny pod hasłem "Mama, tata, ja". Piknik odbędzie się 29 maja, o godz. 15 na trenerach zielonych przy MCK i Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji.

Festyn jest już swego rodzaju tradycją. Organizuje go kilka płońskich instytucji i placówek, m.in. urząd miasta, Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Płońsku czy straż miejska. To coroczne święto rodziny za każdym razem oferuje wiele różnorodnych atrakcji. Tym razem będzie podobnie.

Główne punkty programu to wycieczka "Rowerem przez Płońsk" ze strażą miejską, a także pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego. Dzieci na pewno będą korzystać z przygotowanego "Parku rozrywki" i nieodpłatnej waty cukrowej. - Ponadto w tym dniu oferujemy gry i animacje, zabawy plastyczne i manualne czy animacje sportowo-rekreacyjne. Dla uczestników zabawy są przewidziane upominki - zapowiadają organizatorzy.

Rano, tuż przed główną częścią pikniku, o godz. 8 rozpoczną się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego w MCSiR, a o godz. 11 w kinie "Kalejdoskop" odbędzie się premierowy seans filmu "Ogliki". Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku złej pogody impreza obędzie się w innym terminie. Szczegóły na stronie www.mckplonsk.pl/mama-tata-ja-festyn-z-okazji-dnia-dziecka/.

Komentarze obsługiwane przez CComment