ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Poszukiwana chciała uciec za granicę

Policjanci z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali poszukiwaną listem gończym 53-latkę. Kobieta ukrywała na terenie Warszawy, często zmieniając miejsce pobytu. Noc spędziła w policyjnym areszcie, a dziś trafiła do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

Wczoraj rano "poszukiwacze" z płońskiej komendy realizując swoje ustalenia, wykonywali czynności na terenie Warszawy. W jednym z mieszkań na Białołęce
miała się ukrywać 53-letnia mieszkanka gm. Naruszewo, poszukiwana listem gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. Ustalenia policjantów po raz kolejny okazały się być trafne. Gdy stanęli w drzwiach mieszkania wynajmowanego przez 53-latkę, nie kryła ona swojego zaskoczenia.

Z informacji jakie posiadali kryminalni wynika, że kobieta od kilku lat unikała poniesienia kary nałożonej na nią prawomocnym wyrokiem sądu za popełnione w przeszłości przestępstwa: oszustwa i fałszowanie dokumentów, dlatego też sąd wydał za nią list gończy. Kobieta ukrywała się na terenie stolicy, co kilka miesięcy zmieniając miejsce pobytu, wynajmowane mieszkania. Jak sama przyznała w aktualnie wynajmowanym lokum przebywała zaledwie od dwóch dni, a 13 maja miała wyjechać do pracy za granicę. Zatrzymana trafiła do policyjnej celi, a następnie została przewieziona do placówki penitencjarnej. Spędzi tam najbliższe pół roku.

Komentarze obsługiwane przez CComment