Poszukują 44 latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują 44-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna kilka dni temu wyszedł z gospodarstwa w miejscowości Radzikowo Scalone gm. Czerwińsk nad Wisłą, gdzie miał podjąć pracę i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z pracodawcą, ani bratem.

44-letni Serhii Danyliuk obywatel Ukrainy ostatni raz widziany był wieczorem 6 czerwca br. w miejscowości Radzikowo Scalone gm. Czerwińsk nad Wisłą, gdzie zgłosił się by wraz z bratem podjąć pracę w jednym z gospodarstw. Mężczyzna nie informując nikogo dokąd się udaje opuścił teren posesji pozostawiając wszystkie rzeczy osobiste. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z pracodawcą, ani bratem.


Serhii Danyliuk ma ok. 175 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie włosy w kolorze ciemny blond. W chwili zaginięcia ubrany był w jasnoniebieską koszulkę z krótkim rękawem, ciemnogranatowe, dresowe spodnie i czarne klapki.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Oficerem dyżurnym KPP w Płońsku tel. 47 703 35 00 lub 47 703 35 50, 997 lub 112.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież