ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Przyborowice: szukają świadków zdarzenia

fot. KPP w Płońsku

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek 13 maja br. wieczorem w Przyborowicach na drodze krajowej nr 7.


Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.
Zespół ds. wykroczeń płońskiej komendy prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie kolizji drogowej, która miała miejsce 13 maja br. około godz. 18:35 na krajowej 7-ce w Przyborowicach, w gm. Załuski.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że volkswagen passat, którym kierował 49-letni obcokrajowiec jechał od strony Płońska i na skrzyżowaniu skręcał w lewo, w kierunku Nasielska. Auto zderzyło się z jadącym z naprzeciwka, od strony Warszawy, volkswagenem polo kierowanym przez 19-letnią mieszkankę gm. Płońsk. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator. Wszelkie, istotne dla sprawy informacje, mogące pomóc w ustaleniu przyczyn i okoliczności zdarzenia, można przekazywać funkcjonariuszom Zespołu ds. Wykroczeń pod nr tel. 47 703 35 19 lub Dyżurnemu KPP w Płońsku pod nr tel. 47 703 35 00.

Komentarze obsługiwane przez CComment