ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Sochocin: zaproszenie na kolejny koncert

fot. Roman Nadaj

W bieżącym wydaniu TC publikujemy relację z obchodów 25-lecia Orkiestry Dętej w Sochocinie. Zapraszamy do lektury, bo to był piękny jubileusz. Orkiestra została uhonorowana medalem Pro Masovia. Po imprezie pojawiły się jednak pewne głosy niedosytu. Właśnie jest na nie odpowiedź.  

O nowym koncercie poinformował oficjalnie Kryspin Kadej, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
- Z uwagi na duże zainteresowanie obchodami 25-lecia istnienia Orkiestry Dętej Sochocin, chcemy Państwa zaprosić na dodatkowy jubileuszowy koncert naszej orkiestry 3 czerwca o godzinie 18:30 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury - zaprosił.

- Drodzy sympatycy naszej orkiestry ! W zwiazku z Państwa oczekiwaniami po piątkowym koncercie - mamy małą niespodziankę: Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert Orkiestry Dętej Sochocin. Co w repertuarze? Utwory wielkich mistrzów i znane wszystkim przeboje - do zaproszeń przyłączył się kapelmistrz Rafał Szymański.

Niedosyt mógł wiązać się z tym, że nie wszyscy - z racji pory uroczystości jubileuszowych - mogli w nich uczestniczyć. Rozpoczęły się one bowiem o godz. 14.00, a o tej porze niektórzy są w pracy. Tym razem koncert rozpocznie się wieczorem. 

Komentarze obsługiwane przez CComment