ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Trudne warunki na drodze. Trzy kolizje z samego rana

zdjęcie ilustracyjne

Dzisiejszego ranka (19 stycznia) doszło do trzech kolizji na drogach powiatu płońskiego.


Tuż po godz. 7.00 w miejscowości Ilinko (gmina Płońsk) na drodze krajowej nr 10 ciężarowa scania wjechała w środek ronda, uszkadzając infrastrukturę drogową. Jak informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej KPP, 33-letni kierowca z Torunia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Został za to ukarany mandatem.
Po godzinie 9.00 w miejscowości Siedlin na krajowej "siódemce" osobowe bmw uderzyło w bariery oddzielające pasy ruchu. Według informacji płońskiej policji, winowajcą był 21-letni kierowca dostawczego volkswagena, który zajechał drogę 40-letniej kobiecie w bmw w nieodpowiedni sposób zmieniając pas ruchu. Sprawcę ukarano mandatem w wysokości 1500 zł.
W tym samym czasie, także na DK nr 7, w miejscowości Dalanówek ciężarówka zderzyła się z osobówką. 65-letni obcokrajowiec uderzył w tył osobowego fiata, który zatrzymał się na czerwonym świetle. 32-letniej kobiecie z fiata, mieszkance Olsztyna, nic się nie stało. Winowajca został ukarany wysokim mandatem, przekazała oficer prasowa płońskiej komendy policji.

Komentarze obsługiwane przez CComment