ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wakacje w Płońsku: co robić, gdzie się bawić?

Imprezy takie jak kino plenerowe, odbędą się na terenach zielonych przy MCK /Źródło: MCK Płońsk

MCK w Płońsku przygotowało obszerny program skierowany do mieszkańców – tak młodszych, jak i starszych – którzy szukają ciekawego pomysłu na spędzanie lata w mieście.

W tegorocznej ofercie znajdziemy kilka nowości w stosunku do poprzednich lat. Pierwszą z nich jest Koncertowe Lato – koncerty plenerowe na rynku miasta 7 i 12 lipca oraz 15 sierpnia. Kolejna nowość to zajęcia edukacyjne w Domu Pamięci, a także wykłady połączone z obserwacją Słońca i deszczu meteorów.

Wielbiciele filmów z pewnością zainteresują się pokazami kina plenerowego na tarasie MCK. Odbędą się trzykrotnie: 13 lipca zostanie wyświetlony film „Matki równoległe” Pedra Almodovara, 27 lipca „Dream Scenario” Kristoffera Borgli, a 10 sierpnia „Sundown” Michela Franco. Start o godzinie 21.

20 lipca o godzinie 11.00 rozpoczną się Płońskie Senioralia pod honorowym patronatem burmistrza Andrzeja Pietrasika. Wejściówki są bezpłatne, do odebrania od 2 lipca w holu Urzędu Miejskiego w Płońsku między 10 a 14.

Więcej informacji na temat oferty wakacyjnej w Płońsku, znajdziecie Państwo w bieżącym numerze Tygodnika Ciechanowskiego.

Komentarze obsługiwane przez CComment