ul. ks. Ściegiennego 2, 06-400 Ciechanów 23 672 34 02 sekretariat@ciechpress.pl Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00

Wiktoria walczy z czasem

fot. zbiory rodzinne

15-letnia Wiktoria Kamińska z Grodźca, w gm. Czerwińsk, od urodzenia choruje na nowotwór mózgu i rdzenia kręgowego. Za kilka dni czeka ją kosztowna operacja w Niemczech, ale na ten cel nadal brakuje pieniędzy. Zachęcamy do przyłączenia się do tej zbiórki.


Złośliwy rozległy nowotwór mózgu - taką diagnozę usłyszeli rodzice 15 lat temu! Wraz z tymi słowami rozpoczął się dramat, który zmienił całkowicie ich życie. Ich córce Wiktorii przyszło toczyć walkę o swoje życie!
Wiktoria trafiła na neurochirurgię w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, kiedy miała 8 miesięcy. Potrzebowała pilnej operacji odbarczenia płynu mózgowo-rdzeniowego i założenia zastawki.
Wiktoria potrzebuje pilnie jeszcze jednej operacji - stabilizatora szyi, aby nie doszło do paraliżu rdzenia kręgowego. Wyjęcie dwóch kręgów szyjnych i kolejne nacinanie mięśni pogłębia uciekanie szyi i sama rehabilitacja nie wystarczy. Koszt tej operacji, którą także można przeprowadzić w Niemczech, to około 300 tys. zł.
Zbiórka na ten cel jest prowadzona na stronie www.siepomaga.pl/wiktoria-kaminska. Czasu niestety jest bardzo malo, bo termin operacji został wyznaczony na 28 lipca. Zbiórka prowadzona jest także na portalu społecznościowym, na profilu Bazarek dla Wiki Kamińskiej.

Szerzej w bieżącym wydaniu TC. 

Komentarze obsługiwane przez CComment